Kable przewody elektryczne

Nasze hurtownie proponują szereg różnego rodzaju kabli i przewodów elektroinstalacyjnych. Posiadamy w ofercie, wyroby najlepszych na rynku producentów kabli i przewodów - krajowych i zagranicznych. Wobec tak różnorodnej oferty, w zależności od zastosowania, nasi profesjonalni doradcy zapewniają pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Na naszą ofertę składają się kable elektroenergetyczne niskiego i średniego napięcia.

Posiadamy duży wybór kabli specjalistycznych, sygnalizacyjnych i sterowniczych, które wykonane są z miedzi lub aluminium i pokryte bezpieczną powłoką izolacyjną. Ponadto, dysponujemy ogromnym wyborem przewodów elektroinstalacyjnych o różnych parametrach technicznych i możliwościach zastosowania. W naszej ofercie znajdują się również przewody napowietrzne, odporne na działanie wysokich temperatur oraz takie, które mogą mieć zastosowanie w obiektach o zaostrzonych wymaganiach przeciwpożarowych.

Proponujemy bogaty asortyment oraz pełną kompletację dostaw. Zapewniamy szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo. Atrakcyjne ceny oraz możliwość rabatów przy dużych zamówieniach, to dodatkowy ukłon w stronę klientów.

Czego szukasz?
Usługi elektryczne Oświetlenie - projekty Nasza produkcja Promocje