Sprzedaż kabli

W trosce o potrzeby i satysfakcję naszych klientów sieć naszych hurtowni, które działają w wielu miastach Polski, proponuje Państwu wybór różnorodnych kabli energetycznych. Współpraca z uznanymi na rynku energetycznym producentami, sprawiła, że proponujemy sprzedaż kabli energetycznych niskiego i średniego napięcia.

Wysoka jakość oferowanych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania. Produkty są bardzo szczelnie izolowane specjalnymi powłokami. To umożliwia zabezpieczenie ich przed wilgocią, pyłami i gazami oraz wszelkimi niepożądanymi substancjami, które mogą zagrozić bezpieczeństwu. W ofercie posiadamy różnego rodzaju kable elektroenergetyczne, sterownicze, sygnalizacyjne i specjalistyczne oraz wymagające szczególnych warunków tzn. odporne na działanie wysokich temperatur oraz wykorzystywane w środowisku zaostrzonych wymagań przeciwpożarowych.

Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby odpowiadają europejskim normom i posiadają stosowne certyfikaty. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zamówienie na kable o parametrach wskazanych przez kontrahenta. Zapewniamy kompletację dostaw, szybką fachową obsługę i realizację zamówienia.

Czego szukasz?
Usługi elektryczne Oświetlenie - projekty Nasza produkcja Promocje