centrala: 81 744-56-31 info@elektrospark.pl
Święto Niepodległości 2011 w Szczecinie

W oddziale Szczecin postanowiono uroczyście świętować Dzień Niepodległości 11 listopada.

Goście ścigali się najpierw na najnowocześniejszym torze gokartowym w Polsce w hotelu Silver , aby po rozdaniu nagród przenieść się do winiarni Bachus na Starym Mieście. Podczas wesołego biesiadowania nastąpiła licytacja kotylionów wykonanych przez uczniów z Polsko-Amerykańskiej Szkoły Podstawowej znajdującej się przy ul. Wojska Polskiego , na rzecz fili Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęczowy domek" dla dzieci do 5 lat, w Szczecinie-Osowie. Udało się na ten godny cel zebrać 700 zł.

Następnie goście aktywnie uczestniczyli w lekcji pokazowej tango argentyńskiego w wykonaniu Joanny i Krzysztofa Gołębieckich "El Sitio Magico". Bawiono się nie tylko do rytmów tango argentyńskiego, lecz również do przebojów muzyki lat 70-80 i piosenek patriotycznych.

W późnych godzinach nocnych zainteresowani goście bawili się dalej w dyskotece "Senso", niestety zdjęcia z tej części imprezy nie mogą zostać opublikowane ;-)

Hurtownie elektryczne Elektro-Spark na terenie całego kraju

Wybierz miasto z listy:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.