head office: 81 744-56-31 info@elektrospark.pl

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark Lublin

Choose a city from the list:

HEAD OFFICE
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin

tel: 81 744-56-31
fax: 81 441-76-80

NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
OPENING HOURS:
Monday - Friday: 7:00-17:00
Saturday: 8:00-12:00
MANAGEMENT
Managing director - Marek Romaniuk
e-mail: marek.romaniuk@elektrospark.pl
VICE MANAGING DIRECTOR
Sylwester Belniak
e-mail: sylwester.belniak@elektrospark.pl
COMMERCIAL DIRECTOR
Marek Misiak
MANAGER WHOLESALE LUBLIN
Paweł Pożarowszczyk
tel. +48 691 311 098
DEALERS
Martyna Wierzbicka
tel. +48 661 656 752

Daniel Podgajny
tel. +48 665 772 579

Tomasz Wawszczak
tel. +48 691 601 325
ACCOUNTING
Chief accountant - Magdalena Król
e-mail: magdalena.krol@elektrospark.pl
Vice-chief accountant - Urszula Jesionek
e-mail: urszula.jesionek@elektrospark.pl
Debt collection - Agnieszka Zielińska
e-mail: agnieszka.zielinska@elektrospark.pl
Accountant - Urszula Wojtaszko
e-mail: urszula.wojtaszko@elektrospark.pl
LOGISTICS
Head of department - Daniel Sobczak
e-mail: daniel.sobczak@elektrospark.pl
Branch logistics - Łukasz Paciorek
e-mail: lukasz.paciorek@elektrospark.pl
Construction logistics - Marianna Jakubowska
e-mail: marianna.jakubowska@elektrospark.pl
Special logistics - Bożena Dutkowska
e-mail: bozena.dutkowska@elektrospark.pl
Z-nie lokalizacji - Wojciech Marczyński
e-mail: wojciech.marczynski@elektrospark.pl
ADMINISTRATION / HR
Head of department - Dariusz Mulewicz
e-mail: administracja@elektrospark.pl
LUBLIN WAREHOUSE
IT
Head of department - Information Technology
e-mail: it@elektrospark.pl
ELECTRICAL SUBSTATIONS AND SWITCHGEAR
(Stacje transformatorowe nN/SN, Złącza kablowe SN, Rozdzielnice nN 0,4kV, Rozdzielnice SN)

Head of department - Waldemar Aftaruk
e-mail: waldemar.aftaruk@elektrospark.pl
Ofertowanie - Grzegorz Marcinek
e-mail: grzegorz.marcinek@elektrospark.pl
Ofertowanie - Sebastian Jałowicki
e-mail: sebastian.jalowicki@elektrospark.pl
Zaopatrzenie - Mateusz Kliszczyński
e-mail: mateusz.kliszczynski@elektrospark.pl
CONSTRUCTION PROJECT MANAGERS
Tomasz Olech
e-mail: tomasz.olech@elektrospark.pl
Józef Jarmoszewicz
e-mail: jozef.jarmoszewicz@elektrospark.pl
Eugeniusz Tynecki
e-mail: eugeniusz.tynecki@elektrospark.pl
Grzegorz Ciołek
e-mail: grzegorz.ciolek@elektrospark.pl
ESTIMATES
Head of department - Grzegorz Długosz
e-mail: grzegorz.dlugosz@elektrospark.pl
TRANSPORT
Aleksander Grusznicki
e-mail: aleksander.grusznicki@elektrospark.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.