Energetyków 15
20-468 Lublin
UE
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Bydgoszcz

centrala
ul. Jackowskiego 4
89-100 Nakło nad Notecią
mapa dojazdu
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 7:00-15:00

sobota: nieczynne

INFORMACJE DODATKOWE

Oddział / Biuro Handlowe zajmuje się wyłącznie współpracą typu B2B (Business to Business).
Oddział nie prowadzi sprzedaży detalicznej.
Oddział nie udziela informacji o cenach telefonicznie.

Oferujemy szerokie doradztwo w zakresie obsługi inwestycji pod kątem materiałowym, jak i wykonawczym.

W przypadku chęci szybkiego sprawdzenia cen prosimy o korzystanie z naszego sklepu internetowego https://sklep.elektrospark.pl/

Elektro-Spark to hurtownia elektryczna, w której zaopatrują się klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa z branży budowlanej, inżynierskiej, elektrycznej, instalatorskiej oraz handlowej. Oferujemy ponad 230 tys. produktów niezbędnych do prawidłowego działania domów, firm, zakładów produkcyjnych. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania, wysoką jakość oraz obsługę, w której liczy się nie tylko umiejętność sprzedaży, ale przede wszystkim doskonała znajomość branży i doświadczenie techniczne.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Bydgoszczy

Mamy wszystko, czego potrzebujesz do domu, na plac budowy, do swojej firmy. W ofercie hurtowni elektrycznej Elektro-Spark znajdziesz między innymi świetlówki, lampy, przewody, gniazdka elektryczne, ale także słupy energetyczne, aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe i inne produkty, z których w ciągu roku korzysta nawet 6000 klientów biznesowych. Oferujemy je jako producent i jako sklep elektryczny, w którym można wszelkie zakupy z branży elektrycznej kupić w jednym miejscu. Podchodzimy nieszablonowo do każdego klienta, proponując indywidualne wyceny i stawiając na kompetentną obsługę, która pomoże w zrobieniu udanych zakupów, zwłaszcza tym osobom, które nie mają dużego doświadczenia.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Bydgoszczy

Hurtownie elektryczne pod naszym szyldem znajdują się w wielu miastach Polski. Elektro-Spark prowadzi także znakomicie zaopatrzony sklep internetowy, ale mieszkańcy miasta i okolic mogą więc zaopatrywać się w hurtowni Elektro-Spark, korzystając z bezpośredniego kontaktu z doradcami. Można także zdecydować się na kontakt telefoniczny, mailowy albo przez formularz na stronie internetowej. Obsługa sklepu elektrycznego Elektro-Spark stara się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie pytania, realizować zamówienia i dostarczać produkty najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach klientom indywidualnym oraz firmom z wielu branż.