Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Łódź

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 08:00-16:00

sobota: nieczynne

INFORMACJE DODATKOWE

Oddział / Biuro Handlowe zajmuje się wyłącznie współpracą typu B2B (Business to Business).
Oddział nie prowadzi sprzedaży detalicznej.
Oddział nie udziela informacji o cenach telefonicznie.

Oferujemy szerokie doradztwo w zakresie obsługi inwestycji pod kątem materiałowym, jak i wykonawczym.

W przypadku chęci szybkiego sprawdzenia cen prosimy o korzystanie z naszego sklepu internetowego https://sklep.elektrospark.pl/

Krzysztof Garbarczyk
Przedstawiciel handlowy
691-110-132

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark gwarantuje swoim klientom niskie ceny i dostęp do tysięcy przydatnych produktów elektrycznych. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży elektrycznej, zarówno tych zajmujących się budową sieci domowych, jak i w przestrzeni publicznej. Dzięki fachowemu doradztwu, niskim cenom i dostępności 230 tysięcy akcesoriów, narzędzi i elementów sieci elektrycznej, klienci Elektro-Spark mogą tworzyć niezawodne, bezpieczne i trwałe projekty.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Łodzi

Elektro-Spark w Łodzi to hurtownia elektryczna, w której znaleźć można tysiące produktów. Od niewielkich akcesoriów, takich jak gniazdka elektryczne, świetlówki, lampy i przewody przez aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, szafy kablowe, po stacje transformatorowe i słupy energetyczne. Elektro-Spark nie tylko dystrybuuje produkty najbardziej znanych producentów, ale także sam produkuje między innymi stacje transformatorowe, złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych, obudowy metalowe OM, rozdzielnice średniego napięcia i rozdzielnice niskiego napięcia. Umożliwia to zakup wysokiej klasy urządzeń i akcesoriów, które gwarantują niezawodność działania sieci elektrycznej przez długie lata. Jednocześnie hurtownia elektryczna Elektro-Spark polega na obsłudze, która ma kierunkowe wykształcenie, olbrzymie doświadczenie i umiejętność współpracy z klientem.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Łodzi

Jeśli od zakupów przez Internet wolisz kontakt bezpośredni, chcesz nawiązać jednorazową lub długofalową współpracę z taką hurtownią elektryczną jak nasza, czekamy na Ciebie w Elektro-Spark w Łodzi. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, faksem, a także przez formularz kontaktowy. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie nurtujące klientów pytania. Przy osobistym kontakcie w centrali Elektro-Spark w Łodzi także można liczyć na indywidualną wycenę zamówienia. Hurtownie elektryczne otwarte są także w kilkunastu innych miastach na terenie naszego kraju.