centrala: 81 744-56-31 info@elektrospark.pl

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark Lublin

Wybierz miasto z listy:

CENTRALA
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin

tel: 81 744-56-31
fax: 81 441-76-80

NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek-piątek: 7:00-17:00
sobota: 8:00-12:00
ZARZĄD
Prezes - Marek Romaniuk
e-mail: marek.romaniuk@elektrospark.pl
V-CE PREZES
Sylwester Belniak
e-mail: sylwester.belniak@elektrospark.pl
KIEROWNIK HURTOWNI LUBLIN
Paweł Pożarowszczyk
tel. +48 691 311 098
SPRZEDAWCY
Martyna Wierzbicka
tel. +48 661 656 752

Daniel Podgajny
tel. +48 665 772 579

Tomasz Wawszczak
tel. +48 691 601 325
KSIĘGOWOŚĆ
Główna księgowa - Magdalena Król
e-mail: magdalena.krol@elektrospark.pl
Z-ca gł. księgowej - Urszula Jesionek
e-mail: urszula.jesionek@elektrospark.pl
Windykacja - Agnieszka Zielińska
e-mail: agnieszka.zielinska@elektrospark.pl
Księgowa - Urszula Wojtaszko
e-mail: urszula.wojtaszko@elektrospark.pl
ZAOPATRZENIE
Dyrektor działu - Daniel Sobczak
e-mail: daniel.sobczak@elektrospark.pl
Z-nie lokalizacji - Łukasz Paciorek
e-mail: lukasz.paciorek@elektrospark.pl
Z-nie budów - Marianna Jakubowska
e-mail: marianna.jakubowska@elektrospark.pl
Z-nie specjalne - Bożena Dutkowska
e-mail: bozena.dutkowska@elektrospark.pl
Z-nie lokalizacji - Wojciech Marczyński
e-mail: wojciech.marczynski@elektrospark.pl
ADMINISTRACJA/KADRY
Kierownik działu - Dariusz Mulewicz
e-mail: administracja@elektrospark.pl
MAGAZYN LUBLIN
DZIAŁ IT
Kierownik działu - Information Technology
e-mail: it@elektrospark.pl
DZIAŁ PREFABRYKACJI
(Stacje transformatorowe nN/SN, Złącza kablowe SN, Rozdzielnice nN 0,4kV, Rozdzielnice SN)

Kierownik działu - Waldemar Aftaruk
e-mail: waldemar.aftaruk@elektrospark.pl
Ofertowanie - Grzegorz Marcinek
e-mail: grzegorz.marcinek@elektrospark.pl
Ofertowanie - Sebastian Jałowicki
e-mail: sebastian.jalowicki@elektrospark.pl
Zaopatrzenie - Mateusz Kliszczyński
e-mail: mateusz.kliszczynski@elektrospark.pl
KIEROWNICY BUDÓW
Tomasz Olech
e-mail: tomasz.olech@elektrospark.pl
Józef Jarmoszewicz
e-mail: jozef.jarmoszewicz@elektrospark.pl
Eugeniusz Tynecki
e-mail: eugeniusz.tynecki@elektrospark.pl
Grzegorz Ciołek
e-mail: grzegorz.ciolek@elektrospark.pl
OFERTOWANIE I KOSZTORYSY
Kierownik działu - Grzegorz Długosz
e-mail: grzegorz.dlugosz@elektrospark.pl
TRANSPORT
Aleksander Grusznicki
e-mail: aleksander.grusznicki@elektrospark.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.