Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Szczecin

centrala
ul. Wiedeńska 2
72-006 Mierzyn
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 08:00-16:00

sobota: nieczynne

INFORMACJE DODATKOWE

Oddział / Biuro Handlowe zajmuje się wyłącznie współpracą typu B2B (Business to Business).
Oddział nie prowadzi sprzedaży detalicznej.
Oddział nie udziela informacji o cenach telefonicznie.

Oferujemy szerokie doradztwo w zakresie obsługi inwestycji pod kątem materiałowym, jak i wykonawczym.

W przypadku chęci szybkiego sprawdzenia cen prosimy o korzystanie z naszego sklepu internetowego https://sklep.elektrospark.pl/

Daniel Adurowicz
Dyrektor oddziału
691-100-250
Daniel Kowalczyk
Asystent ds. realizacji zamówień
605-614-706

Elektro-Spark w Szczecinie, biuro inwestycyjno-handlowe B2B, powstało z myślą o współpracy z firmami, które zajmują się projektowaniem, budową, modernizacją i serwisem sieci elektrycznych wewnątrz budynku i na zewnątrz. To tutaj można uzyskać informacje o cenach produktów oraz nawiązać stałą współpracę. Specjalizujemy się w obsłudze dużych inwestycji drogowych, oświetleniowych, kablowych oraz obsługą prefabrykacji rozdzielnic.

Biuro iniwestycyjno-handlowe Elektro-Spark w Szczecinie

Oddział Elektro-Spark w Szczecinie nie prowadzi sprzedaży detalicznej ani nie udziela informacji o cenach telefonicznie. Dlatego prosimy o kierowanie zapytań na podane adresy mailowe lub kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie. Biuro inwestycyjno-handlowe oferuje fachowe doradztwo w zakresie obsługi inwestycji pod kątem materiałowym, jak i wykonawczym. Jego siłą jest nie tylko ilość produktów, która ogólnie przekracza 230 tysięcy pozycji w magazynie centralnym w Lublinie, lecz również wieloletnie doświadczenie pracowników. Elektro-Spark produkuje stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego napięcia, rozdzielnice niskiego napięcia, może zaproponować złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych, obudowy metalowe OM i inne elementy sieci elektrycznych własnej produkcji.

W biurze inwestycyjno-handlowym wyceniamy i przygotowujemy kompleksowe oferty, na podstawie których przyjęte zamówienia realizujemy bezpośrednio z magazynu centralnego lub producenckich.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Szczecinie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą typu B2B (Business to Business) z hurtownią elektryczną o bardzo dużym potencjale, która może zaproponować znakomite warunki zakupu sprzętu elektrycznego, zadzwoń, napisz maila do naszego biura Elektro-Spark w Szczecinie. Czekają tutaj na Ciebie specjaliści, którzy pomogą dokonać właściwego wyboru produktów i zaproponują korzystne ceny, indywidualnie dopasowane do Twoich wymagań.