centrala: 81 744-56-31 info@elektrospark.pl

Poszukiwany - przedstawiciel handlowy, Kraków.

Oddział Elektro-Spark Sp. z o.o. w Krakowie, zatrudni pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Kraków

OFERUJEMY:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia produktowo-handlowe

OBOWIĄZKI:

  • zdobywanie nowych klientów
  • rozwijanie sprzedaży
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • prowadzenie negocjacji
  • koordynowanie realizacji zleceń od klientów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w branży elektrotechnicznej,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, stanowczość, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B.

Prosimy o przesłanie CV na adres: krakow@elektrospark.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującą w tym zakresie ustawą.

Hurtownie elektryczne Elektro-Spark na terenie całego kraju