Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Oświetlenie skrojone na miarę wysokiego pomieszczenia

Lampa podłogowa - często pomijany element

Ilość światła w pomieszczeniu bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie. Byłoby świetnie, gdybyśmy mogli pozwolić sobie na wysokie okna, które sięgają aż do sufitu, dzięki czemu do środka wpuszczamy dużo naturalnego światła. Nie zapominajmy jednak o projektowaniu oświetlenia – w wysokich wnętrzach ma to jeszcze większe znaczenie. Układ, orientacja i kolor sprawiają, że czujemy się dobrze i komfortowo. Duża lampa podłogowa bez wątpienia będzie świetnie prezentować się w wysokim salonie. Ustawiona obok sofy będzie idealnym dodatkiem do strefy wypoczynkowej i jednocześnie świetną ozdobą. W tej roli idealnie sprawdzi się lampa EYE. Wysoka noga, możliwość regulacji nachylenia i nowoczesny wygląd gwarantuje zadowolenie najbardziej wymagającym.

Oświetlenie sufitowe - czym się kierować?

Będąc posiadaczem dużej przestrzeni, pamiętajmy o tym, aby kreatywnie ją zagospodarować. Zbyt małe oprawy nie spełnią swojej roli. Pamiętajmy, aby dobierając lampy zwracać uwagę na to, aby były współmierne do dostępnej przestrzeni. Ważną kwestią jest tu również ilość ramion oraz źródeł światła. Należy mieć też na uwadze fakt, że salon pełni funkcję pomieszczenia relaksacyjnego i wypoczynkowego, ale jest też miejscem spotkań towarzyskich. Odpowiednio dobrana lampa sprosta naszym wszystkim potrzebom i stanie się wizytówką naszego pomieszczenia. Przecież punkt, w którym znajduje się światło od razu zwraca naszą uwagę w pierwszej kolejności. Warto spojrzeć chociażby na serię lamp ROD. Forma zwisu idealnie sprawdzi się w wysokim wnętrzu. Natomiast ilość źródeł światła w zależności od zastosowanej mocy sprawi, że lampa spełni założone wcześniej różne wymagane funkcje.

Kinkiet - rola nie tylko dekoracyjna!

Funkcja oświetleniowa, funkcja dekoracyjna i ozdobna. Kinkiet to zdecydowanie niedoceniona forma oświetlenia. Odpowiednio dobrany zastąpi nam wiele elementów z zakresu dekoru. Umieszczony w dobrze przemyślanym miejscu zastąpi nam lampkę nocną i wprowadzi w fantastyczny nastrój. Tu zdecydowanie na uwagę zasługuje kinkiet SUNRISE. Nowoczesny i niepowtarzalny design sprawi, że nie pozostanie niezauważony a jego wysokość sprawia, że staje się idealnym dopełnieniem wysokiego wnętrza.

Szeroka oferta NOWODVORSKI jest już dostępna w naszym sklepie internetowym.

Światowy design i polska jakość to gwarancja zadowolenia z zakupu lamp od Nowodworskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.