Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Rzeszów

centrala
ul. Okulickiego 18
35-959 Rzeszów
mapa dojazdu
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Eletro-Spark w Rzeszowie jest jednym z licznych oddziałów ogólnopolskiej hurtowni elektrycznej zaopatrującej klientów indywidualnych i firmy w najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do budowy sieci elektrycznej. Nasza hurtownia elektryczna gwarantuje nie tylko najwyższej klasy produkty w niskich cenach, ale także kompleksową obsługę klienta. Nasi pracownicy to znawcy, zarówno gdy chodzi o sam asortyment hurtowni, ale także technologię, jak i projektowanie sieci elektrycznych.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Rzeszowie

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark działa na rynku od 30 lat i przez ten czas nie tylko rozwinęła sieć sprzedaży, ale także samodzielnie produkuje z myślą o branży elektrycznej. Elektro-Spark dostarcza stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego napięcia, rozdzielnice niskiego napięcia. Oferuje także własnej produkcji złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych i obudowy metalowe OM. Jest dystrybutorem świetlówek, słupów energetycznych, przewodów, lamp, aparatury rozdzielczej, gniazdek elektrycznych, rozdzielnic, stacji transformatorowych i szaf kablowych. W swoim sklepie online oferuje ponad 230 tysięcy produktów i jest w stanie obsłużyć kilka tysięcy klientów. Oddział Elektro-Spark w Rzeszowie odwiedzają klienci indywidualni, którzy remontują, budują, modernizują sieć elektryczną, ale przede wszystkim firmy branżowe, którym zależy na dobrej współpracy, dostępie do najlepszych podzespołów, części i elementów do budowy elektryki i dobrych cenach.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Rzeszowie

Centrala Elektro-Spark w Rzeszowie zapewnia urządzenia i produkty do budowy elektrycznej sieci. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem maila albo formularza na stronie, przede wszystkim jednak namawiamy do odwiedzin naszej siedziby. Nasi pracownicy pomogą dokonać właściwego wyboru, zaproponują korzystne ceny, zwłaszcza przy nawiązaniu długofalowej współpracy. Obsługa hurtowni elektrycznej Elektro-Spark to prawdziwi fachowcy, którzy oferują najwyższej klasy produkty dla branży. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark znajdują się także w kilkunastu innych miastach naszego kraju.