Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Próby i pomiary pomontażowe

Działalność naszej firmy opiera się na szeroko pojętych usługach elektrycznych, między innymi na dokonywaniu prób i pomiarów pomontażowych. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i dostępni na terenie największych miast w całej Polsce, to gwarancja udanej współpracy, ale także bezpieczeństwa użytkowników instalacji elektrycznych.

Pomiary i oględziny okresowe

Instalacje elektryczne, nawet jeśli działają sprawnie, od czasu do czasu wymagają kontroli. Nasza firma przeprowadza próby i pomiary pomontażowe oraz pomiary okresowe, zgodne z panującymi przepisami prawnymi. Mają one na celu zweryfikowanie czy wszystkie instalacje i urządzenia działają sprawnie oraz spełniają wymogi bezpieczeństwa, czy zachowane są wymagane parametry techniczne i normy. Podczas prób i pomiarów pomontażowych sprawdzamy, czy zapewnione jest bezpieczeństwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej, czy instalacje nie mają uszkodzeń zagrażających osobom użytkującym, czy mają ochronę przed porażeniem prądem, czy właściwie dobrano i oznaczono przewody, zabezpieczenia i aparaturę, a nawet czy zapewniony jest łatwy dostęp do urządzeń, by wygodniej było je obsługiwać, konserwować i naprawiać. Ważne są dla nas także wszelkie tablice ostrzegawcze, informacyjne i tablice ze schematami. Próby pomontażowe mają na celu wyeliminowanie ewentualnych błędów i zapewnienie bezawaryjnego użytkowania instalacji i urządzeń elektrycznych. Wszelkie prace przeprowadzamy szybko i gwarantujemy pełne zadowolenie zarówno klientów indywidualnych, firm jak i instytucji.