Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Stacje transformatorowe

Stacje transformatorowe są przeznaczone do przetwarzania i rozdziału energii elektrycznej przy różnych poziomach napięć. Nowoczesne stacje transformatorowe zazwyczaj są wykorzystywane do transformacji średniego napięcia na niskie napięcie (SN/nN), bądź niskiego napięcia na średnie (nN/SN), zależnie od potrzeb inwestora i konfiguracji danej stacji.

Nowoczesne stacje transformatorowe w ofercie Elektro Spark

W aktualnej ofercie firmy Elektro-Spark znajdą Państwo kontenerowe stacje transformatorowe w obudowie betonowej (z obsługą wewnętrzną MSRs oraz z obsługą zewnętrzną MSRz) oraz złącza kablowe średniego napięcia w obudowie betonowej.

Kontenerowe stacje transformatorowe w obudowie betonowej

Stacje transformatorowe kontenerowe najczęściej znajdują zastosowanie w obszarach zurbanizowanych, gdzie ilość dostępnego miejsca jest ograniczona. Z tego względu zwykle wykorzystuje się je do zasilania zakładów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych, terenów o charakterze rekreacyjnym (jak np. parki), obiektów magazynowych, placów budów czy warsztatów rzemieślniczych. Dostępne w naszej ofercie kontenerowe stacje transformatorowe są wykonane z żelbetonu klasy C30/37, a dzięki monolitycznej strukturze zapewniają skuteczną ochronę wnętrza stacji przed wilgocią.

Stacje transformatorowe kontenerowe z obsługą wewnętrzną MSRs

Nowoczesne stacje transformatorowe przeznaczone do zaopatrywania w energię odbiorców przemysłowych lub komunalnych, przystosowane do transportu samochodowego. Pełna prefabrykacja stacji transformatorowych tego typu znacznie skraca czas ich zainstalowania i uruchomienia, ponieważ po posadowieniu i wstawieniu transformatora stacja wymaga tylko podłączenia niezbędnych kabli SN i nN oraz instalacji uziomowej.

Kontenerowe stacje transformatorowe z obsługą zewnętrzną MSRz

Prefabrykowane stacje transformatorowe do zastosowań komunalnych i przemysłowych, wykonane jako żelbetowy monolit (ściany i fundament z betonu klasy C30/37) z wydzieloną wanną, która w razie awarii i rozszczelnienia transformatora olejowego, jest w stanie pomieścić 100% oleju z transformatora. Stacje transformatorowe tego typu mogą zostać dostosowane pod względem kolorystyki i rodzaju elewacji do indywidualnych wymagań inwestora.

Prefabrykowane stacje transformatorowe - charakterystyka

Prefabrykacja stacji transformatorowych pozwala znacznie skrócić czas ich montażu w docelowym miejscu instalacji, a dodatkowo ułatwia utrzymanie pełnej wodoszczelności i olejoszczelności w obu kierunkach.

Ponieważ według obowiązujących regulacji prawnych, prefabrykowane stacje transformatorowe są uznawane za budynki, wszystkie stacje dostępne w naszej ofercie są zgodne z bieżącymi przepisami, zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania i obsługi. Są także bezpieczne dla osób postronnych oraz środowiska naturalnego.

Z uwagi na zwartą konstrukcję oraz stosunkowo niewielkie gabaryty, stacje transformatorowe Elektro-Spark mogą z łatwością być transportowane samochodem ciężarowym.

Elektro Spark - producent stacji transformatorowych

Wszystkie stacje transformatorowe dostępne w naszej ofercie spełniają wymagania obowiązujących norm krajowych oraz europejskich, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik budowy i starannie wyselekcjonowanych materiałów, produkowane przez nas stacje transformatorowe charakteryzują się maksymalnym bezpieczeństwem użytkowania oraz funkcjonalnością. Jako producent stacji transformatorowych zapewniamy możliwość wykonania elewacji oraz doboru kolorystyki stacji zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami klienta, dzięki czemu stacje transformatorowe dostępne w Elektro-Spark można bez problemu architektonicznie dopasować do przyszłego otoczenia.

Nasza realizacja stacji transformatorowych
Nowoczesne techniki produkcji, bezpieczny transport.

Kontakt

ELEKTRO-SPARK Sp. z o.o.
Dział Stacji Transformatorowych
20-445 Lublin, ul. Zemborzycka 57G

Dyrektor - Paweł Durka
tel. 785 205 905, e-mail: pawel.durka@elektrospark.pl

Zastępca Dyrektora - Artur Sokołowski
tel. 789 807 730, e-mail: artur.sokolowski@elektrospark.pl

 

Zapytania ofertowe (kliknij)