Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne   od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy  przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce  jesteśmy dostępni w wielu miastach  serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Prefabrykacja szaf i rozdzielnic

Rozdzielnice elektryczne i szafy sterownicze, to kluczowe elementy przemysłowych instalacji elektrycznych. Rozdzielnice elektryczne odpowiadają za dystrybucję i rozdział prądu w obrębie danej instalacji, natomiast szafy sterownicze mają za zadanie zapewniać bezpieczne i funkcjonalne sterowanie zasilanymi urządzeniami. Szafy sterownicze i rozdzielnice znacząco ułatwiają również standardową obsługę i monitorowanie poszczególnych instalacji, a także przeprowadzanie różnego typu prac w ich obrębie, jak np. konserwacja, naprawa czy rozbudowa. 

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych w Elektro-Spark pozwala zauważalnie skrócić czas pełnego uruchomienia instalacji elektrycznej u Klienta, której dana rozdzielnica lub szafa jest elementem. W każdym przypadku prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i prefabrykacja szaf sterowniczych przebiegają w kilku zasadniczych etapach:

 • określenie wymagań i potrzeb Klienta - na tym etapie odbywa się również omówienie charakterystyki danej instalacji oraz wstępne sprawdzenie możliwości realizacji danego projektu w zgodzie z założeniami wskazanymi przez inwestora
 • stworzenie projektu wstępnego - przygotowany na tym etapie projekt jest weryfikowany pod kątem wymagań określonych przez Klienta, a następnie nanoszone są na niego wszystkie wymagane poprawki
 • opracowanie finalnej dokumentacji projektowej - na tym etapie prac powstaje pełna dokumentacja techniczna danej szafy czy rozdzielnicy, zawierająca wszystkie niezbędne elementy, jak np. schematy elektryczne, schematy połączeń, zestawienia komponentów, czy instrukcję montażu. Jeśli konkretny projekt tego wymaga, na tym etapie może zostać także stworzony cyfrowy bliźniak rozdzielnicy czy szafy sterowniczej.
 • prefabrykacja rozdzielnicy - odbywa się na bazie dokumentacji projektowej i polega na wyprodukowaniu zamówionych przez inwestora szaf bądź rozdzielnic zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową.
  wdrożenie/montaż we wskazanej lokalizacji docelowej - na tym etapie specjaliści Elektro-Spark przeprowadzają wszystkie niezbędne prace montażowe, aby wdrożenie i pełne uruchomienie danego systemu przebiegło bez żadnych problemów.
 • obsługa serwisowa i konserwacja - zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) w przypadku wystąpienia awarii lub usterki.

Elektro-Spark - prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych zawsze odbywa się w Elektro-Spark zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami branżowymi oraz w pełnej kooperacji z inwestorem. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma całkowitą pewność, co do zgodności końcowego produktu ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Wszystkie szafy sterownicze i rozdzielnice elektryczne dostępne w naszej ofercie spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe oraz są w pełni zgodne z aktualnie obowiązującymi normami i regulacjami branżowymi zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic w Elektro-Spark, to nie tylko pewność, co do końcowej jakości finalnego produktu, ale również gwarancja zastosowania wyłącznie najnowocześniejszych technologii i najwyższej klasy rozwiązań oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Kontakt

ELEKTRO-SPARK Sp. z o.o.

Dyrektor - Paweł Durka
tel. 785 205 905
e-mail: pawel.durka@elektrospark.pl

Zastępca Dyrektora - Artur Sokołowski
tel. 789 807 730
e-mail: artur.sokolowski@elektrospark.pl

Zapytania ofertowe
e-mail: stacje@elektrospark.pl