Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Projekty oświetleniowe

Istotnym elementem działalności naszej firmy jest projektowanie oświetlenia, zarówno gdy chodzi o oświetlenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dobry projekt jest podstawą, aby dobrać odpowiednio oprawy i uzyskać oczekiwany efekt oświetlenia w budynkach użyteczności publicznej, komercyjnych i prywatnych. Pracownicy naszej firmy ściśle współpracują w tym zakresie z inwestorami oraz architektami, uzupełniając projekt także o oświetlenie awaryjne czy ewakuacyjne, a także planując oświetlenie zewnętrzne budowli, budynków czy terenów zielonych.

Dobry projekt podstawą prawidłowego doboru oświetlenia

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne wpływa na nastrój i zachowania mieszkańców, użytkowników pomieszczeń oraz osób spacerujących na zewnątrz lub poruszających się pojazdami. Oświetlenie musi być także praktyczne i funkcjonalne. W ramach usług projektowych współpracujemy ze sklepami, salonami sprzedaży, butikami, salonami kosmetycznymi, gabinetami lekarskimi, biurami, budynkami edukacyjnymi, restauracjami, pubami i innymi budynkami służącymi rozrywce, planujemy oświetlenie budynków z zewnątrz, a także oświetlenie budowli dekoracyjnych. Naszych pracowników wyróżnia wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza zdobyta podczas edukacji i pracy przy różnych projektach. Stawiamy na terminowość, dokładność i bezpieczeństwo oraz funkcjonalność naszych projektów. Dzięki prowadzeniu działalności w największych miastach docieramy do klientów szukających projektów oświetleniowych w całej Polsce.