Energetyków 15
20-468 Lublin
UE
Nasze oddziały w Polsce jesteśmy dostępni w wielu miastach serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Kontakt

centrala
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
mapa dojazdu
informacje

NIP: 946-21-83-790

REGON: 431093485

KRS: 0000115135

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 7:00-17:00

sobota: zamknięte

Zarząd Prezes - Marek Romaniuk marek.romaniuk@elektrospark.pl
V-CE PREZES Sylwester Belniak sylwester.belniak@elektrospark.pl
DZIAŁ HANDLOWY LUBLIN +48 81 710 11 11 +48 81 710 11 12
KIEROWNIK HURTOWNI LUBLIN Paweł Pożarowszczyk +48 691 311 098 pawel.pozarowszczyk@elektrospark.pl
SKLEP INTERNETOWY Piotr Walczak
(Kierownik działu)
+48 81 710 11 25 +48 663 460 195 piotr.walczak@elektrospark.pl
KSIĘGOWOŚĆ
Magdalena Król
Główna księgowa
magdalena.krol@elektrospark.pl
Urszula Jesionek
Z-ca gł. księgowej
urszula.jesionek@elektrospark.pl
Agnieszka Zielińska
Windykacja
agnieszka.zielinska@elektrospark.pl
Urszula Wojtaszko
Księgowa
urszula.wojtaszko@elektrospark.pl
ZAOPATRZENIE
Daniel Sobczak
Dyrektor działu
daniel.sobczak@elektrospark.pl
Łukasz Paciorek
Z-nie lokalizacji
lukasz.paciorek@elektrospark.pl
Marianna Jakubowska
Z-nie budów
marianna.jakubowska@elektrospark.pl
Bożena Dutkowska
Z-nie specjalne
bozena.dutkowska@elektrospark.pl
Wojciech Marczyński
Z-nie lokalizacji
wojciech.marczynski@elektrospark.pl
ADMINISTRACJA/KADRY Magdalena Makus
Kierownik działu
administracja@elektrospark.pl
MAGAZYN LUBLIN magazyn@elektrospark.pl
DZIAŁ IT Kierownik działu - Information Technology it@elektrospark.pl
DZIAŁ PREFABRYKACJI
(Stacje transformatorowe nN/SN, Złącza kablowe SN, Rozdzielnice nN 0,4kV, Rozdzielnice SN)
Waldemar Aftaruk
Kierownik działu
waldemar.aftaruk@elektrospark.pl
Grzegorz Marcinek
Ofertowanie
grzegorz.marcinek@elektrospark.pl
Sebastian Jałowicki
Ofertowanie
sebastian.jalowicki@elektrospark.pl
Mateusz Kliszczyński
Zaopatrzenie
mateusz.kliszczynski@elektrospark.pl
KIEROWNICY BUDÓW
Tomasz Olech tomasz.olech@elektrospark.pl
Józef Jarmoszewicz jozef.jarmoszewicz@elektrospark.pl
Eugeniusz Tynecki eugeniusz.tynecki@elektrospark.pl
Grzegorz Ciołek grzegorz.ciolek@elektrospark.pl
OFERTOWANIE I KOSZTORYSY Grzegorz Długosz
Kierownik działu
grzegorz.dlugosz@elektrospark.pl
TRANSPORT Wiktoria Słodczyk wiktoria.slodczyk@elektrospark.pl
Formularz kontaktowy
Masz pytania, z chęcią na nie odpowiemy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Stella Pack S.A. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.