Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Wrocław

centrala
ul. Fabryczna 10 C7
53-609 Wrocław
mapa dojazdu
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark we Wrocławiu umożliwia klientom zakup specjalistycznych urządzeń, elementów i akcesoriów do budowy sieci energetycznej. Z oferty Elektro-Spark od lat korzystają odbiorcy, zarówno działający na skalę przemysłową, jak i budujący lub modernizujący sieć domową. Mimo już dostępnych 230 tysięcy produktów ciągle się rozwijamy, poszerzamy asortyment i oferujemy klientom wybitną jakość i duże oszczędności. Wspieramy naszych klientów nie tylko poprzez dostarczanie produktów, ale również profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście.

Sklep elektryczny Elektro-Spark we Wrocławiu

Elektro-Spark to hurtownia internetowa, ale także sieć sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski. We Wrocławiu Elektro-Spark zapewnia obsługę klientów indywidualnych i firm. Proponuje urządzenia, akcesoria i narzędzia do budowy bezpiecznej, profesjonalnej sieci energetycznej. Elektro-Spark działa od 30 lat na rynku nie tylko jako dystrybutor, ale także producent takich artykułów jak: stacje transformatorowe, obudowy metalowe OM czy rozdzielnice średniego i niskiego napięcia. Elektro-Spark produkuje również złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych i dostarcza drobne, ale niezbędne akcesoria: świetlówki, lampy, przewody, gniazdka elektryczne. Można je kupić przez internetowy sklep elektryczny lub stacjonarnie w hurtowni. Hurtownia elektryczna we Wrocławiu oferuje także aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe, słupy energetyczne.

Hurtownia elektryczna Wrocław – skontaktuj się z nami!

Klienci z Wrocławia, którzy szukają wysokiej jakości produktów elektrycznych, mogą w różny sposób kontaktować się z hurtownią elektryczną Elektro-Spark. Zapraszamy do odwiedzenia stacjonarnego sklepu elektrycznego we Wrocławiu lub skorzystania z naszego sklepu internetowego. Nasza doświadczona kadra jest gotowa służyć pomocą w doborze odpowiednich akcesoriów i urządzeń. Możesz się z nami skontaktować osobiście, telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza na stronie internetowej. Odpowiadamy szybko na pytania i oferujemy indywidualne wyceny. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark działają także w innych miastach na terenie całego kraju, aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do naszych produktów i usług.