Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Wrocław

centrala
ul. Fabryczna 10 C7
53-609 Wrocław
mapa dojazdu
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark we Wrocławiu umożliwia klientom zakup specjalistycznych urządzeń, elementów i akcesoriów do budowy sieci energetycznej. Z oferty Elektro-Spark od lat korzystają odbiorcy, zarówno działający na skalę przemysłową, jak i budujący lub modernizujący sieć domową. Firma, chociaż już oferuje ponad 230 tys. produktów, wciąż się rozwija i pozwala klientom na ogromne oszczędności. Jednocześnie nastawiona jest na fachowe doradztwo i indywidualne podejście we współpracy z firmami.

Sklep elektryczny Elektro-Spark we Wrocławiu

Elektro-Spark to hurtownia internetowa, ale także sieć sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski. We Wrocławiu Elektro-Spark zapewnia obsługę klientów indywidualnych i firm. Proponuje urządzenia, akcesoria i narzędzia do budowy bezpiecznej, profesjonalnej sieci energetycznej. Elektro-Spark działa od 30 lat na rynku nie tylko jako dystrybutor, ale także producent takich artykułów jak: stacje transformatorowe, obudowy metalowe OM czy rozdzielnice średniego i niskiego napięcia. Elektro-Spark produkuje również złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych i dostarcza drobne, ale niezbędne akcesoria: świetlówki, lampy, przewody, gniazdka elektryczne. W hurtowni elektrycznej we Wrocławiu kupić można także aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe, słupy energetyczne.

Skontaktuj się z Elektro-Spark we Wrocławiu

Klienci z Wrocławia, którzy szukają wysokiej jakości produktów elektrycznych, mogą w różny sposób kontaktować się z hurtownią elektryczną Elektro-Spark. Hurtownia działa jako sklep internetowy, ale także tradycyjny sklep elektryczny we Wrocławiu. W hurtowni elektrycznej pracuje doświadczona załoga, która jest odpowiedzialna za pomoc klientom w doborze akcesoriów i urządzeń. Można kontaktować się z obsługą hurtowni osobiście, telefonicznie, napisać maila lub wysłać informację przez formularz zamieszczony na stronie internetowej. Obsługa hurtowni elektrycznej Elektro-Spark jak najszybciej odpowiada na pytania i przygotuje indywidualną wycenę zamówienia. Hurtownie elektryczne tej sieci czynne są także w wielu innych miastach na terenie całego kraju.