Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Montaż instalacji elektrycznych w budownictwie

Nasza firma, obecna na terenie całego kraju, zajmuje się instalacją, montażem, serwisem i naprawą instalacji elektrycznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym oraz w budynkach użytkowych. Doświadczeni pracownicy dysponujący fachową wiedzą i nowoczesnymi narzędziami, kompleksowo wykonują elektroinstalacje tradycyjne, jak i nowoczesne w nowych budynkach oraz modernizują, wymieniają i montują nowe instalacje elektryczne w budynkach remontowanych. Nasze usługi dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, instytucji i spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów.

Indywidualne podejście

W przypadku wszystkich zleceń, także montażu instalacji elektrycznych w budownictwie, każdy projekt dostosowujemy do potrzeb konkretnego klienta, pomagamy w wyborze sprzętu elektrycznego, proponujemy własne rozwiązania, stosujemy materiały i urządzenia tylko najwyższej jakości, niezawodne i z długą gwarancją. Samodzielnie możemy wykonać plany instalacji elektrycznej oraz załatwiamy niezbędne formalności. Cały czas rozwijając się, jesteśmy otwarci na montaż automatów i instalacji inteligentnych, przewodowych i bezprzewodowych. 

Wybierając firmę, która montuje instalację elektryczną w budynku, warto postawić na taką, która skupia się na profesjonalizmie, wysokiej jakości usług i urządzeń, bo to warunkuje przyszłe bezpieczeństwo mieszkańców lub użytkowników budynku. Nasza firma skrupulatnie dokonuje wszelkich prac na budowie, dbając o ich zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi i stawiając na kompleksową obsługę klientów, niezależnie od wartości i poziomu skomplikowania wykonywanych prac.