Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Modernizacja i przebudowa trakcji trolejbusowych

Nasza firma świadcząca usługi elektryczne, oferuje również modernizację i przebudowę trakcji trolejbusowych, tak aby umożliwiała ona bezawaryjne poruszanie się pojazdów w komunikacji miejskiej. Pracownicy posiadający kierunkowe wykształcenie i doświadczenie gwarantują najwyższą jakość usług oraz wykonanie prac w zaplanowanym terminie, niezależnie od ilości skomplikowanych działań.

Bezawaryjne trolejbusy w przestrzeni miejskiej

Chociaż w naszym kraju tylko w trzech miastach wciąż jeżdżą trolejbusy, to mają one przewagę nad tramwajami, gdyż kierowca może ominąć stojącą na drodze przeszkodę. Trolejbusy, jako pojazdy zasilane prądem elektrycznym, nie mogą jednak poruszać się w przypadku braku zasilania. Bezawaryjna i nowoczesna trakcja trolejbusowa zapewnia płynność w ruchu trolejbusów i docieranie na kolejne przystanki o czasie. Regularna i profesjonalna modernizacja trakcji trolejbusowych wpływa też na bezpieczeństwo użytkowników dróg, kierowców trolejbusów i na wydajność pojazdów. 

W działaniu naszej firmy dbamy także o prowadzenie dokumentacji i o właściwy kontakt z urzędami lub firmami energetycznymi. Wszelkie prace związane z modernizacją i przebudową trakcji trolejbusowych prowadzone są przez pracowników, którzy wysoko cenią sobie bezpieczeństwo, wydajność pracy, ale też niezawodność stosowanych materiałów, narzędzi i maszyn. Współpraca z naszą firmą oznacza przeprowadzenie remontu sprawnie, według rygorów prawnych, co sprawia, że zdobywamy klientów w całym kraju.