Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Biała Podlaska

centrala
ul. Brzeska 162
21-500 Biała Podlaska
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 7:00-16:00

sobota: 8:00-12:00

Niezależnie od lokalizacji, w jakiej działamy, dostarczamy najwyższej jakości produkty elektryczne zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Nasza oferta nie tylko skupia się na bogatym asortymencie, ale również na doskonałej obsłudze klienta. Przyciągamy niskimi cenami, dostosowanymi wycenami oraz zapewniamy różnorodne środki komunikacji z naszym zespołem obsługi klienta. Odwiedź nasz sklep elektryczny w Białej Podlaskiej i przekonaj się jak wiele możesz zyskać! Naszym priorytetem jest profesjonalny kontakt z klientem, a także inwestowanie w kompetencje naszych pracowników, którzy doskonale doradzą i pomogą dokonać właściwego wyboru.

Hurtownia elektryczna Biała Podlaska – oferujemy najwyższą jakość i profesjonalne doradztwo

Elektro–Spark to doskonale wyposażona hurtownia elektryczna w Białej Podlaskiej, istniejąca od wielu lat. Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę i dostępność, otwierając się na nowe rynki i klientów w całej Polsce. W Białej Podlaskiej świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, poszukujących bezpiecznych i trwałych rozwiązań elektrycznych, jak i dla firm zajmujących się budową, naprawami oraz modernizacją obiektów i urządzeń. Na miejscu dostępny jest także stacjonarny sklep elektryczny w Białej Podlaskiej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dążąc do długoterminowej współpracy, a także oferując wsparcie dla tych, którzy interesują się mniejszymi zakupami.

Elektro–Spark to Twój partner w zaopatrzeniu elektrycznym!

Masz różnorodne opcje kontaktu z nami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie można bliżej poznać naszą ofertę hurtowni elektrycznej, porozmawiać z naszym zespołem obsługi klienta, złożyć zamówienie hurtowe lub zakupić pojedyncze akcesoria. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Odpowiadamy szybko i rzeczowo na wszelkie pytania oraz rozwiewamy wątpliwości. Jako producent sprzętu i akcesoriów elektrycznych, zapewniamy dostawy produktów do instalacji elektrycznych. Ponadto nasze hurtownie elektryczne Elektro-Spark są obecne także w innych miastach w Polsce.