Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Biała Podlaska

centrala
ul. Brzeska 162
21-500 Biała Podlaska
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 7:00-16:00

sobota: 8:00-12:00

Niezależnie od tego, w jakim mieście działamy, zawsze dostarczamy najlepsze artykuły elektryczne dla klientów indywidualnych i firm. Stawiamy jakość asortymentu, ale także obsługi, przyciągamy niskimi cenami, indywidualnymi wycenami i umożliwiamy różnorodną formę komunikacji z naszą obsługą. Stawiamy na profesjonalny kontakt z klientem, inwestujemy w ludzi, którzy naprawdę wiedzą, co polecają klientom i mogą wspomóc każdego z nich w dokonaniu właściwego wyboru.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Białej Podlaskiej

Elektro-Spark to wyjątkowa hurtownia elektryczna w Białej Podlaskiej. Działamy od lat i ciągle poszerzamy nie tylko ofertę produktów, ale także ich dostępność poprzez otwieranie się na nowe rynki i na mieszkańców miast w całej Polsce. W Białej Podlaskiej obsługujemy klientów indywidualnych, którzy potrzebują bezpiecznych i trwałych artykułów elektrycznych oraz firmy zajmujące się budową, wykonawstwem, naprawą i modernizacją budynków, urządzeń, centrali. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, otwarci na długofalową współpracę, jak i zdecydowani się wspierać osoby, które zainteresowane są drobnymi zakupami. Można zawsze liczyć na naszą pomoc.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do Elektro-Spark w Białej Podlaskiej

Jak skontaktować się ze sklepem elektrycznym Elektro Spark w Białej Podlaskiej? Można to zrobić na wiele sposobów. Zawsze zapraszamy do naszej centrali, gdzie z bliska można zapoznać się z ofertą naszej hurtowni elektrycznej, porozmawiać z obsługą klienta, dokonać zamówienia większej ilości towaru lub kupić pojedyncze akcesoria. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego, mailowego albo za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Staramy się szybko i rzeczowo odpowiadać na wszelkie pytania oraz rozwiewać ewentualne wątpliwości. Ponieważ jesteśmy też producentem sprzętu, urządzeń i akcesoriów gwarantujemy zaopatrzenie działalności w sferze instalacji elektrycznych. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark znajdują się także w innych miastach naszego kraju.