centrala: 81 744-56-31 info@elektrospark.pl

O firmie

Witamy na stronie hurtowni elektrycznej Elektro-Spark!

Działamy na rynku już od 1991 roku, jesteśmy dziś jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych zarazem dostawców produktów dla branży elektrycznej w Polsce. Dziś nasze oddziały znaleźć można głównie w województwach południowych i południowo-wschodnich, jednak stale rozwijamy sieć dystrybucji. Również w odpowiedzi na Państwa potrzeby uruchomiliśmy sklep internetowy. Wszystko po to, by jeszcze pełniej odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów.

Nasza firma rośnie wraz ze zwiększającą się liczbą zadowolonych klientów. Elektro-Spark to między innymi:

  • ponad 25 lat doświadczenia,
  • około 6000 klientów biznesowych obsługiwanych każdego roku,
  • więcej, niż 230 000 tysięcy produktów w ofercie,
  • 100 000 000 zł obrotów w 2013 roku!

Elektro-Spark Sp. z o. o. jest akcjonariuszem U. H. E. EL-PLUS Sp. z o. o., a nasi pracownicy są zaangażowani w projekty handlowe, doradcze, a także oświetleniowe i budowlane, a także produkcję wysokiej jakości towarów elektrotechnicznych. Czujemy się odpowiedzialni za sukces naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy z największą starannością oraz dbałością o środowisko naturalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą:

  • Ofertą, w której najdziesz między innymi świetlówki, słupy energetyczne, lampy, przewody, aparaturę rozdzielczą, gniazdka elektryczne, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe i wiele innych produktów.
  • Polityką środowiskową - zaufaj profesjonalistom

Hurtownie elektryczne Elektro-Spark na terenie całego kraju

Wybierz miasto z listy:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.