Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Siedlce

centrala
ul. Terespolska 61
08-110 Siedlce
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Niezależnie od tego, czy działamy jako sklep internetowy, czy jako sieć hurtowni elektrycznych ze sklepami w całej Polsce, nastawieni jesteśmy na fachową obsługę i dostarczanie najlepszych artykułów elektrycznych klientom indywidualnym i firmom. Gwarantujemy niskie ceny, indywidualne wyceny przy większych zamówieniach i stałej współpracy, stawiamy na profesjonalizm naszych pracowników i dostępność informacji. W Siedlcach oferujemy tysiące produktów, także naszej produkcji.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Siedlcach

Elektro-Spark, hurtownia elektryczna w Siedlcach, bazuje na latach doświadczeń Elektro-Spark to sklep elektryczny, który działa na rynku od 30 lat. Chociaż posiadamy w swojej ofercie ponad 230 tysięcy produktów, wciąż poszerzamy zakres działalności i otwieramy się na nowe rynku. Jesteśmy skupieni na obsłudze firm z branży elektrycznej, ale także obsługujemy klientów indywidualnych, którzy zajmują się budową czy modernizacją sieci elektrycznej. Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo, jesteśmy otwarci na każdą współpracę i zawsze można liczyć na naszą pomoc. Na półkach hurtowni elektrycznej Elektro-Spark w Siedlcach znaleźć można drobne akcesoria elektryczne, oświetleniowe, ale także niezbędne do budowy trakcji elektrycznej słupy, rozdzielnice czy elementy trafostacji. Od gniazdka, po najbardziej złożone urządzenia niezbędne w tej branży.

Zadzwoń, napisz, przyjdź do Elektro-Spark w Siedlcach

Jak skontaktować się z hurtownią elektryczną Elektro-Spark w Siedlcach? Centrala Elektro-Spark w Siedlcach otwarta jest dla każdego, kto potrzebuje produktów do budowy, modernizacji, serwisu sieci elektrycznej wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Można tutaj kupić pojedyncze akcesoria, jak i złożyć zamówienie na znaczącą dostawę pod wskazany adres. W hurtowni elektrycznej obsługa może zaproponować indywidualną wycenę zamówienia. Z hurtownią Elektro-Spark w Siedlcach można równie skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Szybko odpowiadamy na wszelkie pytania i proponujemy najlepsze rozwiązania, także w postaci wyprodukowanego przez nas asortymentu. Do tej pory hurtownie elektryczne Elektro-Spark powstały w kilkunastu miastach Polski.