Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Linie kablowe średniego i niskiego napięcia

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i pracami w zakresie budowy i serwisowania odcinków linii kablowych średniego i niskiego napięcia. Jesteśmy gotowi na realizację zarówno planowanych przedsięwzięć, jak i prowadzimy remonty, przeprowadzamy diagnostykę problemów i usuwamy awarie. Dzięki doświadczonym pracownikom, nowoczesnemu parkowi maszyn i narzędzi działamy szybko i skutecznie, nawet w bardzo trudnych warunkach. Nasza firma znana jest z błyskawicznie prowadzonych prac, a także ze sprawności w działaniach związanych z dokumentacją czy załatwianiem formalności.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Nasze ogromne doświadczenie w pracach przy liniach kablowych średniego i niskiego napięcia, specjalistyczna wiedza i wysokie umiejętności pracowników pozwalają na realizowanie nawet najbardziej śmiałych planów i skomplikowanych inwestycji. Zajmujemy się także dokumentacją projektową dotyczącą przebudowy linii, modernizacją istniejących linii oraz ich naprawami. 

Od lat jesteśmy nastawieni na oferowanie wysokiego standardu usług, a każde zlecenie jest dla nas niezwykle ważne, prace wykonujemy szybko oraz bezpiecznie, zwłaszcza że linie średniego i wysokiego napięcia, w przypadku niewłaściwie przeprowadzonych prac, mogą stanowić zagrożenie dla osób przebywających w pobliżu i korzystających z energii elektrycznej. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek problemy z okablowaniem działki czy budynku, gdy chodzi o budowę linii energetycznej, szybko go rozwiążemy, zapewniając najwyższą jakość usług i przystępne ceny.