Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Konfiguracja i uruchomienie automatyki zabezpieczeniowej

Wśród wielu usług, jakie oferujemy, zajmujemy się także konfiguracją i uruchomieniem automatyki zabezpieczeniowej. Nasi pracownicy mają wiedzę i umiejętności, aby testować zabezpieczenia i systemy automatyki w obiekcie klienta. To daje pewność, że przekaźniki działają i są prawidłowo podłączone, ustawienia zabezpieczeń są poprawne, a specjaliści wykonują testy funkcjonalne. Działamy w największych miastach na terenie całej Polski i naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i dużych instytucji i przedsiębiorstw.

Nasze usługi

Warto skorzystać z naszych usług w przypadku konieczności konfiguracji i uruchamiania układów zabezpieczeń elektrycznych, układów synchronizacji, zabezpieczeń elektrycznych średniego i wysokiego napięcia. Prowadzimy też prace montażowe, badania i próby pomontażowe, uruchamianie i rozruchy stacji i rozdzielni elektroenergetycznych oraz kompleksowe rozruchy części elektrycznej. Nasi klienci mogą liczyć na pełne doradztwo techniczne oraz projektowe, dostawę najwyższej jakości urządzeń i narzędzi, a także na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny automatyki zabezpieczeniowej. Pracownicy delegowani do obsługi klientów to specjaliści posiadający wieloletnią praktykę w dziedzinie energetyki. Posiadamy też wyspecjalizowany sprzęt to konfiguracji, pomiarów i uruchomienia automatyki zabezpieczeniowej, świadczymy usługi także elektrowniom, elektrociepłowniom, w przypadku sieci przesyłowych i dystrybucyjnych oraz firmom przemysłowym.