Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego

Jako firma świadcząca usługi z zakresu planowania, budowy i modernizacji oraz usuwania awarii instalacji elektrycznych, mamy w swojej ofercie także budowę i modernizację oświetlenia ulicznego. Uliczne latarnie pozwalają na zachowanie większego bezpieczeństwa na drogach oraz chodnikach i korzystanie z dróg publicznych po zmroku, o dowolnej porze nocy. Ich bezawaryjność oraz trwałość zależą od jakości wykonania oraz dobrych planów całego oświetlenia danego terenu.

Planujemy, budujemy, naprawiamy

Nasi doświadczeni pracownicy, dysponujący najwyższej jakości sprzętem, odpowiednio przeszkoleni i będący cały czas w pogotowiu, by pomagać w sytuacjach awaryjnych, zajmują się między innymi budową i modernizacją od podstaw oświetlenia ulicznego. Firma oferuje także konserwację oświetlenia, wyciąganie i stawianie słupów przy pomocy dźwigu, demontaż słupów oświetleniowych, które uległy zniszczeniu lub uszkodzeniu w wyniku zdarzeń drogowych czy trudnych warunków atmosferycznych. W zakresie naszych usług jest też budowa linii średniego i niskiego napięcia napowietrzna i kablowa, usuwanie awarii oświetlenia ulicznego, dostawa słupów i wszelkiego osprzętu: opraw, źródeł światła, komponentów do oświetlenia ulicznego. 

Z naszych usług mogą korzystać instytucje samorządowe, państwowe, ale także inwestorzy prywatni czy firmy. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i znakomite wykonanie powierzonej inwestycji, a także planowanie oświetlenia ulicznego czy doradztwo w zakresie dokonywania zmian w gotowych projektach.