Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne   od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy  przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce  jesteśmy dostępni w wielu miastach  serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Realizowanie projektów branży elektrycznej "pod klucz"

Projekty instalacji elektrycznych to dokumentacja, w której zawarte są wszystkie istotne informacje na temat sieci elektrycznej danego obiektu budowlanego. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, za projektowanie instalacji elektrycznych powinny być odpowiedzialne wyłącznie osoby posiadające uprawnienia elektryczne wykonawcze w wymaganym zakresie.

Elektro-Spark - projektowanie instalacji elektrycznych dowolnego typu

Nasi specjaliści posiadają rozległą, praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych wszystkich typów, a ich kwalifikacje i kompetencje potwierdzone są aktualnymi certyfikatami zawodowymi. W każdym przypadku projektujemy instalacje elektryczne w taki sposób, aby spełniały wymagania obowiązujących norm elektrycznych oraz budowlanych, a na etapie realizacji wykonujemy prace zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami branżowymi.

Realizacja projektów z branży elektrycznej "pod klucz” w Elektro-Spark obejmuje:

 • wykonanie projektów budowlanych zgodnych z obowiązującym prawem lub odpowiednią modyfikację istniejących planów
 • dostawę maszyn, narzędzi, urządzeń i akcesoriów niezbędnych do budowy danej sieci elektrycznej (w tym stacji kontenerowych oraz rozdzielni średniego i niskiego napięcia)
 • budowę linii kablowych niskiego, średniego lub wysokiego napięcia, zależnie od potrzeb inwestora i zgodnie z dostarczoną specyfikacją
 • montaż w obiekcie
 • badania pomontażowe
 • nadzór nad przebiegiem rozruchu i odbiór końcowy prac
 • przekazanie całego obiektu do użytkowania

Projekt instalacji elektrycznej domu

Projekty instalacji elektrycznych dla domów jedno- i wielorodzinnych coraz częściej wymagają uwzględnienia obecności w budynku nie tylko standardowego okablowania oraz osprzętu, ale również inteligentnych systemów sterowania oraz systemów dodatkowych (fotowoltaika, pompa ciepła itd.). Z tego względu nasi specjaliści zawsze rozpoczynają prace projektowe od dokładnego określenia potrzeb inwestora, dobierając rozwiązania w taki sposób, aby optymalnie odpowiadały oczekiwaniom klienta, a jednocześnie mieściły się w zakładanym budżecie.

Projektowanie elektryki w obiektach przemysłowych

W przypadku przygotowywania dokumentacji projektowej dla podmiotów z sektora przemysłowego, zawsze opieramy się na aktualnych przepisach prawa oraz regulacjach zawartych w obowiązujących normach branżowych. W każdym przypadku wykonujemy pomiary i analizy na miejscu inwestycji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować i dobrać rozwiązania tak, by były w pełni zgodne z przepisami, spełniały oczekiwania inwestora i pozwalały na ewentualną rozbudowę bądź modyfikację w przyszłości.

Projektowanie instalacji elektrycznej w budynkach użyteczności publicznej

Przygotowując projekty tego rodzaju zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę konkretnego obiektu oraz intensywność jego użytkowania. W razie potrzeby możemy nie tylko przygotować kompletną instalację elektryczna dla nowo powstającego budynku, ale także zaprojektować oraz przeprowadzić modernizację, rozbudowę lub przebudowę istniejącej infrastruktury elektrycznej, energetycznej czy teletechnicznej, dostosowując ją do bieżących norm i regulacji prawnych.

Elektro-Spark - kompleksowa realizacja instalacji elektrycznych od projektu po prąd w gniazdku

Jako firma świadcząca usługi elektryczne, oferujemy naszym klientom z całego kraju realizację projektów z branży elektrycznej "pod klucz", od wykonania projektu do podania napięcia. Zajmujemy się realizacją w sposób kompleksowy: od projektu i załatwiania formalności, przez budowę i instalację, aż po po serwis urządzeń elektrycznych w domach jedno- i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Pracownicy naszej firmy, nadzorujący realizację zleceń, posiadają ogromne doświadczenie branżowe, a także odpowiednie kwalifikacje poparte świadectwami oraz wymagane uprawnienia budowlane, projektowe i wykonawcze. Wszystkie prowadzone prace są nadzorowane przez wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą.

Do minimum ograniczamy zaangażowanie inwestora, dbamy o prowadzenie dokumentacji i jej właściwy obieg, utrzymujemy również kontakt z urzędami czy dostawcami energii elektrycznej. Świadczymy usługi kompleksowo i profesjonalnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych na potrzeby odbiorców instytucjonalnych oraz indywidualnych.