Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Montaż rozdzielnic

Jako przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji świadczymy usługi elektryczne dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całego kraju. Jedną z oferowanych usług jest montaż rozdzielnic według własnego projektu lub planów dostarczonych przez klienta. Fachowa obsługa, doświadczeni specjaliści i obecność naszej firmy na terenie największych miast w Polsce, pozwalają nam na współpracę z różnymi klientami i oferowanie usług w atrakcyjnych cenach.

Bezpieczeństwo i terminowość wykonania zlecenia

W każdym domu czy biurze coraz więcej urządzeń wymaga podłączenia do prądu, internetu czy tunera telewizji kablowej, a to powoduje wyższy stopień skomplikowania instalacji. Coraz większa ilość kabli wymaga miejsca, w którym w bezpieczny sposób łączą się one z urządzeniami. Rozdzielnica musi być jednak nie tylko praktyczna, łatwa w eksploatacji i estetyczna, zwłaszcza gdy znajduje się w pomieszczeniu używanym na co dzień, ale również maksymalnie bezpieczna. Niezależnie od wybranych zastosowań i wyglądu oraz funkcji rozdzielnicy, musi ona zapewniać też bezawaryjne funkcjonowanie, dlatego montażem rozdzielnic zajmują się wyspecjalizowane firmy. Nasze rozdzielnice w pełni spełniają najbardziej wyśrubowane oczekiwania odbiorców, bo wykonujemy je z komponentów znanych producentów, z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Klienci naszej firmy mogą zlecić nam montaż rozdzielnic elektrycznych w mieszkaniach, domach, na placach budowy, w pomieszczeniach remontowanych. Gwarantujemy wysoką jakość zamontowanego sprzętu oraz terminowość wykonania powierzonego zadania.