Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Montaż rozdzielnic

Rozdzielnica elektryczna jest kluczowym elementem każdej nowoczesnej instalacji elektrycznej, niezależnie od jej wielkości, stopnia rozbudowania czy docelowego przeznaczenia. Główną rolą rozdzielnicy jest dystrybucja oraz rozdział prądu w danej sieci, a także zabezpieczanie systemów elektrycznych przed potencjalnymi zagrożeniami. Jednocześnie każda rozdzielnica musi spełniać wymagane standardy bezpieczeństwa i zapewniać ochronę osobom przebywającym w jej pobliżu. Z tego względu projektowanie i montaż rozdzielnic należy powierzyć fachowcom posiadającym zarówno wymagane uprawnienia, jak i praktyczną wiedzę w tym zakresie. Elektro-Spark jako przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji świadczy usługi elektryczne na terenie całego kraju, oferując montaż rozdzielnic elektrycznych według własnego projektu lub według planów dostarczonych przez klienta.

Składanie rozdzielni elektrycznych i montaż rozdzielnicy

Nowoczesne instalacje elektryczne cechują się coraz wyższym stopniem skomplikowania, co w praktyce oznacza konieczność takiego zaprojektowania rozdzielni głównej oraz poszczególnych rozdzielnic prądu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim systemom elektrycznym oraz personelowi odpowiedzialnemu za obsługę, a także osobom postronnym przebywającym w pobliżu.

Z tego względu każda rozdzielnica projektowana i montowana przez specjalistów Elektro-Spark jest nie tylko praktyczna, łatwa w eksploatacji i estetyczna (zwłaszcza gdy znajduje się w pomieszczeniu używanym na co dzień), ale również maksymalnie bezpieczna zgodnie z aktualnie obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami.

Montaż rozdzielni elektrycznej

Rozdzielnia elektryczna to osobne pomieszczenie lub odrębny obiekt, gdzie odbywa się rozdział energii elektrycznej bez zmiany jego parametrów użytkowych (napięcia). Współcześnie montowanie rozdzielni elektrycznej polega najczęściej na wydzieleniu potrzebnej przestrzeni w danym obiekcie, przy czym specjaliści Elektro-Spark przy tego rodzaju pracach zawsze uwzględniają nie tylko bieżące potrzeby danej sieci, ale biorą również pod uwagę jej ewentualną rozbudowę w przyszłości.

Montaż rozdzielnicy elektrycznej

Rozdzielnica elektryczna to zespół urządzeń i innych elementów sieci elektrycznej, których zasadniczym zadaniem jest łączenie, przerywanie oraz rozdział energii w obrębie danej sieci. Typowa rozdzielnica elektryczna składa się przede wszystkim z przyrządów i podzespołów rozdzielczych oraz urządzeń sterowniczych, zabezpieczających, pomiarowych i sygnalizacyjnych.

Elektro-Spark - rzetelność, bezpieczeństwo i terminowość

Niezależnie od wybranych zastosowań i wyglądu oraz funkcji rozdzielnicy, musi ona zapewniać też bezawaryjne funkcjonowanie, dlatego montaz rozdzielni elektrycznej i poszczególnych rozdzielnic powierzamy wyłącznie wykwalifikowanym specjalistom, którzy korzystają wyłącznie z komponentów znanych producentów i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Dzięki temu nasze rozdzielnice spełniają nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymagania odbiorców.

Fachowa obsługa, doświadczeni specjaliści i obecność naszej firmy na terenie największych miast w Polsce pozwalają nam na dobrą współpracę z klientami i oferowanie usług w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy wysoką jakość zamontowanego sprzętu oraz terminowość wykonania powierzonego zadania.