Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Budowa kanalizacji teletechnicznych

W ramach szeroko pojętych usług elektrycznych oferujemy naszym klientom budowę kanalizacji teletechnicznych. Doświadczeni pracownicy, nowoczesne maszyny, urządzenia i narzędzia oraz stałe monitorowanie rozwoju branży, umożliwiają nam kompleksowe świadczenie usług z zakresu planowania, budowy i modernizacji niezawodnej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Zakres robót

Kanalizacja kablowa, zwana także teletechniczną czy telekomunikacyjną to złożony system rur w budynkach i poza nimi, niezbędny do instalacji i przeciągania kabli światłowodowych lub koncentrycznych. Na kanalizację składają się między innymi rury na zewnątrz, studnie kablowe i wprowadzenia do budynków.

Nasza firma, która działa na terenie całej Polski, oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy kanalizacji teletechnicznych, od wykonania projektu, po modernizację oraz naprawę już istniejących sieci. Można powierzyć nam takie prace jak: budowę kanalizacji teletechnicznej i sieci światłowodowej, wciąganie, spawanie kabli światłowodowych i robienie pomiarów, budowę magistrali sieci telewizji kablowej, wykonywanie prac pod drogami oraz przeszkodami, usługi koparko-ładowarką oraz wykonywanie przewiertów i robót instalacyjno-montażowych.

W dotychczasowej działalności zawsze wykazywaliśmy się pełnym profesjonalizmem, dokładnością oraz realizacją prac w określonym przez klientów czasie. Nasze działania mają na celu budowę kanalizacji teletechnicznych nowoczesnych, najwyższej jakości, niezawodnych, ich konserwowanie, ale też unowocześnianie i przebudowę.