Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Sprzedaż przewodów

Oprócz wielu usług elektrycznych naszym klientom proponujemy także zakup przewodów i kabli w atrakcyjnych cenach. Hurtownie Elektro-Spark czynne w wielu miastach na terenie Polski posiadają szeroką ofertę przewodów i innych niezbędnych elementów do budowy instalacji elektrycznych w budynkach, przy oświetleniu drogowym czy miejskim. Nasze przewody można wykorzystać w gotowych projektach, ale uwzględniamy je także w projektach przygotowywanych na indywidualne zlecenie klientów.

Kable i przewody

Hurtownie elektroinstalacyjne to nowoczesne i znakomicie zaopatrzone składy kabli energetycznych i przewodów elektrycznych, umożliwiające realizację nie tylko małych, ale także bardzo dużych zamówień składanych przez klientów z branży energetycznej. W ofercie znajdują się produkty najlepszych producentów, wyróżniające się wysoką jakością i niezawodnością, zarówno gdy chodzi o budowę linii wysokiego czy średniego napięcia, jak i domowych instalacji elektrycznych. Klienci naszych hurtowni cenią sobie szeroki asortyment przewodów elektrycznych i kabli, fachową obsługę, atrakcyjne ceny oraz dostępność produktów w dużych ilościach. Mniej doświadczeni klienci mogą liczyć na pomoc pracowników i doradztwo. W hurtowniach Elektro-Spark warto zapytać o kable i przewody energetyczne, sygnalizacyjne, przewody mieszkaniowo-warsztatowe, przewody sterownicze i instalacyjne oraz kable i przewody telekomunikacyjne. Osoby zainteresowane zakupami online, mogą skorzystać ze sklepu internetowego z szerokim asortymentem przewodów i kabli oraz innych akcesoriów i części niezbędnych do budowy sieci elektrycznej.