Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Ostrowiec Świętokrzyski

centrala
ul. Zagłoby 30
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-16:00

sobota: nieczynne

Elektro-Spark jest siecią hurtowni elektrycznych i sklepem internetowym. Zarówno w centralach w całej Polsce, jak i online zaopatrują się w niej tysiące klientów rocznie, wybierając najlepsze produkty elektryczne spośród ponad 230 000 różnych akcesoriów, urządzeń i elementów służących do budowy sieci elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych. Elektro-Spark w Ostrowcu Świętokrzyskim to jedna z wielu hurtowni elektrycznych Elektro-Spark w naszym kraju.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Ostrowcu Świętokrzyskim

Elektro-Spark w Ostrowcu Świętokrzyskim, sklep elektryczny, umożliwia osobom prywatnym i firmom z branży budowlanej zakup akcesoriów i urządzeń do budowy sieci elektrycznej. Hurtownia elektryczna oferuje zarówno elementy oświetleniowe, takie jak świetlówki, lampy, przewody, ale także słupy energetyczne, aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe i wiele innych produktów np. różnorodne gniazdka elektryczne. Eletro-Spark nie tylko sprzedaje wyroby znanych producentów, ale także sama produkuje stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego napięcia, rozdzielnice niskiego napięcia, złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych czy obudowy metalowe OM. Tym samym praktycznie wszystko, czego potrzebują mali i duzi odbiorcy, jest na miejscu lub na zamówienie z dostawą pod wskazany adres.

Skontaktuj się z hurtownią Elektro-Spark w Ostrowcu Świętokrzyskim

Jeśli prowadzisz firmę z branży elektrycznej lub samodzielnie zakładasz elektryczną instalację w domu, robisz remont i potrzebujesz drobnych akcesoriów, skontaktuj się z Elektro-Spark w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nasza centrala jest otwarta dla każdego, kto chce dokonać jednorazowych zakupów lub nawiązać trwałą relację biznesową. Można także zadzwonić, napisać maila albo skontaktować się z Elektro-Spark przez formularz na stronie internetowej. Nasi kompetentni pracownicy nie tylko odpowiedzą najszybciej jak się da na zadane pytania, ale także mogą zaoferować indywidualnie przygotowaną wycenę. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark otwarte są w kilkunastu miastach Polski.