Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Kielce

centrala
ul. Sandomierska 260
25-330 Kielce
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 7:30-15:30

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Kielcach to miejsce zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują niezawodnych i wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów elektrycznych. Elektro-Spark istnieje na rynku od 30 lat i oferuje nie tylko 230 tysięcy produktów, ale także wytwarza niektóre z nich, stając się silną marką na polskim rynku elektrycznym.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Kielcach

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Kielcach służy przede wszystkim firmom, które zajmują się projektowaniem, budową, modernizacją, serwisem wszelkich instalacji i sieci elektrycznych. Dostarcza najwyższej klasy produkty nie tylko znanych firm, ale także pochodzące z własnej linii produkcyjnej. Wśród akcesoriów Elektro-Spark znaleźć można słupy energetyczne, przewody, aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe, a także drobniejszy, ale niezwykle ważny dla funkcjonowania domów, przedsiębiorstw, budynków użyteczności publicznej: świetlówki, lampy czy gniazdka elektryczne. W zakupach pomagają zaangażowani pracownicy, którzy skupiają się na doradztwie specjalistycznym oraz angażowani są w produkcję towarów elektrotechnicznych. Podchodząc indywidualnie do potrzeb klientów, zapewniają im najwyższej jakości usługi.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Kielcach

Chcesz zrobić mniejsze lub większe zakupy? Remontujesz, urządzasz, posiadasz firmę budowlaną i elektryczną? W hurtowni elektrycznej Elektro-Spark w Kielcach zrobisz zakupy szybko i z pomocą doświadczonych doradców. Jeśli nie kupujesz w naszym sklepie internetowym, nasze produkty znajdziesz w hurtowni w Kielcach. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark znajdują się także w innych miastach Polski. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie, faksem, mailowo, przez formularz na stronie. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe, przedstawiając korzystną propozycję cenową. Pracownicy hurtowni elektrycznej w Kielcach są zawsze do dyspozycji klientów.