Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Przyłącza energetyczne (kablowe i napowietrzne)

W ramach szerokiej oferty usług nasza firma zajmuje się także prowadzeniem kompleksowych prac związanych z instalacją elektryczną i wykonywaniem przyłączy energetycznych kablowych i napowietrznych. Profesjonalne maszyny i narzędzia, wyjątkowo doświadczeni pracownicy z uprawnieniami oraz tempo prowadzonych prac sprawiają, że działamy na terenie całej Polski i jesteśmy bardzo skuteczni.

Rodzaje przyłączy

Nasze działania w zakresie wykonywania przyłączy związane są zarówno z przyłączami kablowymi, gdzie instalacja połączona jest z siecią energetyczną za pośrednictwem kabla podziemnego, jak i z przyłączami napowietrznymi, które wykonywane są obecnie rzadziej, ale wciąż popularne. 

Dzięki posiadanemu doświadczeniu koordynujemy i przeprowadzamy wszelkie prace związane z wykonaniem przyłączy energetycznych i współpracujemy z zakładami energetycznymi. Nasi pracownicy przygotowują także pełną dokumentację oraz wykonują prace wysokościowe w przypadkach instalacji elektrycznej wewnętrznej, oraz zewnętrznej w budynkach mieszkalnych, handlowych, przemysłowych, w budynkach użyteczności publicznej. Wykonujemy instalacje zarówno na podstawie zleconych nam projektów, jak i gotowych projektów dostarczonych przez inwestora, do których, jeśli zajdzie taka potrzeba, można także wprowadzić bardziej funkcjonalne rozwiązania. Nasi pracownicy dbają o estetykę rozwiązań i ich bezpieczeństwo, wszystkie przyłącza są wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Wyręczamy też klientów w wymianie dokumentacji z zakładem energetycznym czy prowadzeniu dokumentacji technicznej dla zakładu dostarczającego energię.