Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Przemyśl

centrala
ul. Dworskiego 57
37-700 Przemyśl
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-16:00

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Przemyślu jest jedną z licznych central przedsiębiorstwa dystrybuującego i produkującego produkty do budowy sieci elektrycznej zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zaangażowaniu pracowników Elektro-Spark oraz dostępowi do ponad 230 tysięcy różnych akcesoriów, hurtownia może zaopatrzyć nie tylko klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstwa, które mają ogromne zapotrzebowanie na produkty elektryczne.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Przemyślu

W Przemyślu otwarta jest dla klientów hurtownia elektryczna Elektro-Spark, w której zaopatrują się firmy i klienci indywidualni. Wśród asortymentu Elektro-Spark znaleźć można elementy oświetleniowe: świetlówki, lampy, niezbędne przewody i gniazdka elektryczne, ale także aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe, słupy energetyczne. Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Przemyślu dostarcza także własne wyroby, między innymi stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego napięcia, rozdzielnice niskiego napięcia, złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych oraz obudowy metalowe OM. Lata doświadczeń i gruntowna znajomość branży spowodały, że sieć hurtowni elektrycznych z oddziałami w całej Polsce, cieszy się ogromnym zaufaniem klientów detalicznych i hurtowych.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Przemyślu

Żeby skontaktować się z hurtownią elektryczną w Przemyślu, wystarczy zadzwonić, napisać maila lub przesłać wiadomość przez formularz ogólny na stronie Elektro-Spark. Zapraszamy jednak także do centrali, w której do dyspozycji jest zaangażowana, doświadczona obsługa. Pomoże ona dokonać słusznego wyboru i zaproponuje korzystne ceny za złożone zamówienia na artykuły elektryczne. Współpracujemy jednorazowo i długofalowo z firmami z branży budowlanej, instalatorskiej, wspieramy małe biznesy i duże przedsiębiorstwa, dostarczając im fachową wiedzę i obsługując zamówienia szybko oraz według najwyższych standardów.