centrala: 81 744-56-31 info@elektrospark.pl

Poszukiwany - doradca techniczno-handlowy, Lublin

Elektro-Spark Sp. z o.o. w Lublinie, zatrudni pracownika na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy (Dział Stacji Transformatorowych i Rozdzielnic)

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • Aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców, biur projektowych, dystrybutorów
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie produkcyjnej Elektro-Spark Sp. Z o. o.
  • Udzielanie porad techniczno-handlowych w zakresie doboru rozwiązań rozdzielnic i stacji transformatorowych
  • Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych u Klientów, doradztwo techniczne
  • Współpraca z Klientami w trakcie realizacji projektów, uzgodnienia
  • Zakres działalności województwo Lubelskie (bez Lublina), Podkarpackie, Podlaskie, Mazowieckie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektrotechnika, Energetyka)
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Elastyczność oraz orientacja na Klienta
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z dziedziny budowy rozdzielnic nN, SN, stacji transformatorowych
  • Wiedza z zakresu elektryki (wzory, dobór kabli, dobór zabezpieczeń, wykonywanie obliczeń elektrycznych itp.)
  • Wiedza branżowa z zakresu aparatury nN i SN oferowanych przez wiodące firmy
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Posługiwania się programem Autocad w stopniu podstawowym
  • Wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)
  • Prawo jazdy kategorii B.

Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@elektrospark.pl lub stacje@elektrospark.pl z dopiskiem w temacie "Doradca techniczny" wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującą w tym zakresie ustawą.

Hurtownie elektryczne Elektro-Spark na terenie całego kraju